Despair EU-Ragnaros

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Ookamiza - Mage

Go down 
SzerzőÜzenet
Ookamiza

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Ookamiza - Mage   Szer. Ápr. 13, 2011 6:15 am

Sziasztok!

Az alábbi jelentkezést nyújtanám be hozzátok:

Általános Karakter Info
Karakter Név: Ookamiza
Faj/Class/Spec: Draenei Mage (Fire PvE / Frost PvE)
Realm: Ragnaros
Armory Profil: LINK
Played:
    Lvl 85: 15,5 nap.
    Total: 94,5 nap.
Profession: Tailor (525) / Alchemy (525)

Raid Világ
Előző Guildek (Milyen karakterrel?): Remény (kezdetektől Mage a mainem): lvl80 ding után 2 héttel kerültem ide és töltöttem el itt 21 hónapot. Az utolsó 8 hónapban officer/RL, ebből az utolsó 3 hónapban GM voltam.
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: A Reményből való kilépésem oka, hogy a guild vezetése és a raideken való részvétel már nem jelentett kikapcsolódást, nagyon hosszú ideig halogattam ezt a döntést és próbáltam felrázni a magam és a guild régi tagjainak érdeklődését, sajnos az utolsó időkben már kevés sikerrel.
Részletes HLI Tapasztalat: A raidelésbe nem sokkal az Ulduar-patch kijövetele után csatlakoztam, tehát a tapasztalatom csak a WotLK és Cata contentre vonatkozik:
    Naxxramas: érintőlegesen néhány boss gearelődni,
    Ulduar: 11/13 25-men,
    ToC: 5/5 25-men, 4/5 10-men HC,
    ICC: 11/12 25-men, 11/12 10-men HC (tankkal is), illetve ezekből még néhány Hardmode/Achi overgearelve,
    Cataclysm: 5/6 BwD, 1/2 TotFW, 3/4 BoT.

PvP tapasztalat: hébe-hóba szoktam PvP-zni, de nem jellemző, PvE-orientált vagyok.
Altok: Macro (Tank DK), illetve Tejesember (lvl85 farmer) + lvling altok (Debug, Roukan).
Milyen napokon tudsz raidelni?: Általában heti 3 raidet tudok vállalni (flexibilis elrendezésben, de Kedd-Csüt-Vas pref.), később lehet, hogy tudom heti 4-re bővíteni.
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: Igyekszem mindenképp elkerülni, de ilyen esetben megpróbálok időben szólni.
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre (Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?: Mindenből a BiS Intellect-est.
WWS/WOL/Recount: LINK (ez több, mint egy hónapos full raid-report, azért választottam, mert 4 bosst öltünk, további infóért: a Remény logjai publikusak).

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok: Toshiba laptop (Core 2 Duo T5800, 3 GB DDR2, Radeon HD3470 256MB), Windows 7.
Internet hozzáférés: T-Online (6/0.5 MBit/s).
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): 2.1.4. klienst használtam már korábban.
Milyen Addonokat használsz?: DBM, Recount, Omen, Dominos, SBF, Quartz, Decursive, MageNuggets, SUF, TitanPanel.
UI Screenshot: Incombat - Outcombat

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Benedek
Kor: 21
Foglalkozás: Mérnök Informatikus BSc hallgató

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?: Magas színvonalú 25HC-raider guildet keresek, de nem olyan mennyiségű raideléssel, amitől kiégek. Úgy látom a Despair-ben megtaláltam ezt a csapatot.
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: A tőlem telhető legmagasabb attendance-t, versenyképes DPS-t és ki tudok állni a tűzből (meg a fura színű szmötyikből).
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden belül vagy kívül ajánlani tudnak téged: Lillam (3. éve csoporttársam és jó cimborám, mágusdolgokban szoktunk zsinatot tartani Very Happy).
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
csebe

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Ookamiza - Mage   Szer. Ápr. 13, 2011 7:11 am

Accepted! Irj rá valamelyik officerre az invért.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ookamiza - Mage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal