Despair EU-Ragnaros

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Rezsó / Ret Paladin

Go down 
SzerzőÜzenet
Uga

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTárgy: Rezsó / Ret Paladin   Hétf. Márc. 14, 2011 5:38 am

Általános Karakter Info
Karakter Név: Rezsó
Faj/Class/Spec: Human / Paladin / Retri
Realm: EU-Ragnaros
Armory Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/rezsó/advanced
Played( lvl85-ön és összesen ): 5 d 8h / 12d 4h
Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?): JC+ Miner, mineing lehet cserélve lesz enchantra + str miatt

Raid Világ
Előző Guildek( Milyen karakterrel?): Warrior / tank - Posion Thorns , Paladin / Tank - Bs-en fél hc guild neve nem ugrik be
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: PT feloszlott, Bs-s fél hc guildböl sokan átmentek máshova nem volt értelme tovább szenvedni
Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm): Vanilia: MC - BWL- Ony - ZG TBC: nem raideltem , WOTLK: ICC, Maly, ToC, Ony, Satharion
*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs: Van, Bc-ben rugoval 2200+ , most ret palaval pvpzem
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil):
Milyen napokon tudsz raidelni?: kedd, csüt, szombat. vasárnap
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: CSüt : 5-6 ig egyetem de igy is otthon vagyok 7re
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?: Flask, Poti
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: http://www.kepfeltoltes.hu/ ):

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer): Intel Quad Q9400 2,66ghz, Gforce gtx 260, 4giga ram, Win7 64bit
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): 600 Kb/s - el tölötk , T-online talán Very Happy
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): van
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat): Recount, gatherer, gladius, grid, DBM
Incombat/outcombat UI Screenshot: alap wow ui, semmi extra

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Miki / Uga
Kor:22
Foglalkozás:tanulok

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?: Progress miatt.
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: Raiden idöben ott vagyok, amit kell azt viszem raidre, 100% os teljesitményt.
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged: -
Egyéb megosztani való: utálom a mazsolát Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aisaka

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTárgy: Re: Rezsó / Ret Paladin   Hétf. Márc. 14, 2011 4:38 pm

Kicsit rövid az apply viszont ventrilos beszélgetés alapján accept
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Rezsó / Ret Paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal