Despair EU-Ragnaros

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaRegisztrációBelépés

Share | 

Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.

Go down 
SzerzőÜzenet
Whooppy
Vendég

TémanyitásTárgy: Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.   Csüt. Feb. 24, 2011 6:33 pm

Sziasztok!

Általános Karakter Info

Karakter Név: Whooppy

Faj/Class/Spec: troll / hunter / MM

Realm: Ragnaros

Armory Profil:

Played( lvl85-ön és összesen ): 85ön 7 nap, összesen több mint 200 nap

Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?): Profjaimnak skinninget meg LW-t választottam, a 130 agys bracer enchant miatt, skininget majd váltom miután az LW-t felhúztam. ( Ez kb 1 hetet fog igénybe venni)

Raid Világ

Előző Guildek( Milyen karakterrel?): Bcben: Rising Empire- Milkkabika, Wotlkban: no skill no gear- Wyndiesel, Wyndy( perpill a ragnán
tartózkodik), Catában: Reload- Wyndi

Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: Rising Empire: abbahagytam a játékot 1/4 évre
no skill no gear: az embereknek nem volt kedvük raidelni, álltalában csak a loot szerdák voltak megtartva a végén
Reload: Több mint 1 hónapos késéssel vettem meg a Cataclysmet (nem akartam már elkezdeni ezt a keiget), jü barátom mondta h húzzak fel egy papot kell a healer. Pár perc nógatás után belementem, felhúztam egy hét alatt, lementek az első raidek. Rájöttem h nem szeretnék healer lenni újra:) (BC-ben is meg WotLKban is healer voltam), mondtam h rerollolni szeretnék, és választként az kaptam, h nem. Eközben pedig vita volt az 1-es és 2-es grp között minek köszönhetően az 1es grp kivált a guildből. A 2es grpben pedig alapvető WSAD skill hiányok voltak a raid felében. Elköszöntem tőlük.

Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm): Bár Vanillában kezdtem a játékot a raidelést csak BCben kezdtem el. Vashyn, Khaelen és SWP-n kivül mindenkit láttam feküdni az aktuális content ideja alatt. WotLKban Putri, Sindra meg LK nem ment le HCban 25ös módban. és ulduár 25be se nagyon jártam, csak vezaxig, ezen kivül toc 25ben nem vertem bossokat HCban. Cataban
csak Chimareont nem öltem normálban, Halfust öltem HCban.

*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs: 2100on voltam druidámmal 2v2ben s4ben.

Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil): csak másik szereveren

Milyen napokon tudsz raidelni?: Mindegyiken, bár a szerda kicsit netszes mert kb csak fél 8- háromnegyed 8 körül tudok hazaértni

Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: felhívom a raid leadert, de álltalaban már jóval előre tudom ha nem leszek raiden, és az jelzem is mindig.

Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?:Flask of the Wind, Potion of Tol' Vir, Skewered Eal

WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ):

Technikai kérdések

Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer): Intel Pentium dual core 3.2-es proci, 4GB ram, Windows xp service pack 3, Gforce 9600 GT 512 MB

Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): 30 megás t online kábelnet

Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): használom, néha túl sokat is beszélek Razz

Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat): deadly boss mod, Omen, Recount X pearl, queartz

Incombat/outcombat UI Screenshot:

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Bence
Kor: 20
Foglalkozás: egyetemi hallgató

Egyéb

Miért akarsz a Despair tagja lenni?: komoly progressre vágyom jó hangulatban

Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: komoly hozzáállást a raidekhez, HC progresst kivánó teljesítményt és valszeg sok szar faviccet
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged: még nem ismerek senkit sem a guidből
Egyéb megosztani való: Ez a karakter még csak 8 napja lett 80as a gearjét úgy biráljátok, bár 1 trinketet kivűl már mindent kiszedtem A HCkból.

Köszönöm h elolvastátok ezt a viszonylag hosszóra sikeredett applyt.
Üdvözlettel Whooppy.
Vissza az elejére Go down
Whooppy
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.   Pént. Feb. 25, 2011 2:08 am

Sziasztok!

Csak most vettem észre h nem látszodnak a linkek, ezért leírom őket mégegyszer.
Armory:
Recounotos kép (12perces bábú fight) :
In combat screen shot:
Aisaka

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTárgy: Re: Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.   Pént. Feb. 25, 2011 3:23 am

Üdv, ahogy az apply sablon felett is írtuk ahhoz, hogy látszódjanak a linkek szükséges a regisztráció a fórumra. Ezt tedd meg, és úgy add be a linkeket. Emellett egy kis türelmet kérünk, a mai nap folyamán várható válasz amint megérkeznek a linkek.
Felhasználó profiljának megtekintése
Whooppy

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Sziasztok!   Pént. Feb. 25, 2011 4:23 am

Panic

Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.   Pént. Feb. 25, 2011 9:28 am

Szervusz!
Accepted
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.   

Whooppy ( MM hunter) szolgálatra jelentkezik.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Állások és szolgáltatások
» Hunter pub